البته می‌دانید که زرافه یک جانور دوست‌داشتنی آفریقایی است! ولی زرافه ما یک سیستم نرم‌افزاری آنلاین برای مدیریت پروژه‌ها و فعالیت‌های شماست. دو بازوی قدرتمند برنامه‌ریزی و کنترل، پروژه زرافه را به ابزاری کاربردی برای مدیریت زمان، کنترل هزینه و مدیریت منابع انسانی تبدیل کرده است.
مدیریت زمان و استفاده حداکثری از تمام منابع و امکانات در اختیار برای کسب اهداف یک پروژه امری تخصصی و حرفه‌ای است تا جایی که امروزه رشته‌ای به نام مدیریت پروژه در دانشگاه‌های معتبر دنیا تدریس می‌شود. در یک سامانه مدیرت پروژه همچون زرافه، افراد در سطوح مختلف پروژه می‌توانند از وظایف خود اطلاع یافته، گزارش عملکرد و ساعات کاری خود را به اطلاع مدیر رسانده و با سایر اعضای پروژه در ارتباط باشند. سامانه مدیریت پروژه زرافه با تعرفه‌ها و بسته‌های متفاوتی که دارد این امکان را به مدیر پروژه می‌دهد که ضمن انتخاب بسته مورد نیاز و مناسب خود بتواند به راحتی بر نحوه پیشرفت پروژه خود نظارت داشته باشد.

چرا زرافه ؟‌

شرکت معماران عصر ارتباط بیش از یک دهه تجربه در حوزه تولید و معرفی نرم‌افزارهای مختلف وب خصوصاً نرم‌افزارهای مدیریت پروژه دارد. همین امر موجب شده تا بتوانیم نیازهای گوناگون این حوزه را شناسایی کرده و بسته نرم‌افزاری متناسب را ارائه دهیم.

اهداف راه‌اندازی زرافه

چنانچه جز یکی از دسته‌های ذیل هستید زرافه برای شما راه‌اندازی شده است:

  • پروژه‌ها و فعالیت‌های متعددی دارید با تیمی که بر روی آن‌ها کار می‌کند.
  • از جمع‌آوری اطلاعات و گزارش‌گیری کاغذی خسته شده‌اید. خوب میدانید که این روش برای این عصر و زمانه جوابگو نیست.
  • برخی یا همه اعضای تیم شما در یک مکان جمع نیستند.
  • می‌خواهید فرایندهای انجام کار و پروژه‌ها را در مجموعه، شرکت یا سازمان خود بهبود و حتی تغییر دهید.
  • نرم‌افزارهای تخصصی کنترل پروژه مثل MSP به درد نمی‌خورند! لااقل به درد شما نمی‌خورند! با این حال تصمیم ندارید هزینه زیادی هم برای یک سیستم نرم‌افزاری اختصاصی پرداخت کنید.
  • تیمی از افراد هستید، هر یک در گوشه‌ای از عالم، ولی مشغول انجام کارها و پروژه‌های مشترک هستید.
  • حتی شاید فردی هستید که پروژه‌ها و فعالیت‌های متعددی دارد و نیازمند ابزاری برای ساماندهی وضعیت آن‌ها هستید.

یک یا چند مورد از بندهای بالا شامل شما می‌شود؟ تردید نکنید! زرافه به کار شما می‌آید.